Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Pomoc spojencům - OSEL

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
bobisud

bobisud


Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 05. 07. 07

Pomoc spojencům - OSEL Empty
PříspěvekPředmět: Pomoc spojencům - OSEL   Pomoc spojencům - OSEL EmptyThu Jul 19, 2007 9:45 pm

Byl jsem požádán naším spojencem OSEL o pomoc pro buffalobill, kterého systematicky likviduje druhý nejsilnější hráč serveru Merlin.
Prosím proto všechny o vyslání jakýchkoliv obranných jednotek tak, aby do cíle: JZD (-117|-161)
dorazily mezi 23.00 a 24.00 v sobotu 21.7.
výživa jednotek a dostatečná sýpka bude zaručena ze strany aliance OSEL, prosím počty jednotek které jste ochotni na uvedený čas vyslat prosím pište přímo buffalobill a sem.
Pokud se v uvedenou dobu na místě sejde dostatečně silná armáda od nás i z aliance OSEL bude Merlin oslaben a potvrdíme tím, i to, že naše spojenectví není jen na papíře.

Vzhledem k tomu, že jsem do soboty na dovolené a mé připojení na net je omezené (cesta s notebokem na kopec a podobně) nebudu možná schopen reagovat na případné připomínky Sad


Naposledy upravil dne Thu Jul 19, 2007 9:51 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Plotas

Plotas


Poeet p?íspivku : 68
Localisation : Praha
Registration date : 04. 07. 07

Pomoc spojencům - OSEL Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc spojencům - OSEL   Pomoc spojencům - OSEL EmptyThu Jul 19, 2007 9:46 pm

Já mám dotaz, jak moc velká je ta armáda Merlina?
Návrat nahoru Goto down
bobisud

bobisud


Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 05. 07. 07

Pomoc spojencům - OSEL Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc spojencům - OSEL   Pomoc spojencům - OSEL EmptyThu Jul 19, 2007 9:54 pm

Plotas napsal:
Já mám dotaz, jak moc velká je ta armáda Merlina?

cca 1500 sekerníků a 500 teutonů + ve druhé a třetí vlně po 100 sekerách a 50 katapultech
Návrat nahoru Goto down
Brychtic




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 16. 07. 07

Pomoc spojencům - OSEL Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc spojencům - OSEL   Pomoc spojencům - OSEL EmptyThu Jul 19, 2007 10:21 pm

zrovna chci zakladat novou vesnici jednotek zrovna moc nemam ale dalši přidělavat zrovna nemohu a ty jednotky co mám je jich málo 18legionářů 10imperiánů 1equites legáti 1equites imperatoris a hrdina equites imperatoris ale nevim protože je potřebuji na získávání surovin pro vývoj osadníků
Návrat nahoru Goto down
http://brychtic.webgarden.cz
Plotas

Plotas


Poeet p?íspivku : 68
Localisation : Praha
Registration date : 04. 07. 07

Pomoc spojencům - OSEL Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc spojencům - OSEL   Pomoc spojencům - OSEL EmptyThu Jul 19, 2007 11:14 pm

Já taky zakládám novou vesnici a sovjí podporu budu asi posílat BlackKnifovi a taky tě ch vojáků nemám moc Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Sukuth




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 14. 07. 07

Pomoc spojencům - OSEL Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc spojencům - OSEL   Pomoc spojencům - OSEL EmptyFri Jul 20, 2007 8:48 pm

Moc rád bych pomohl ale bohužel ještě musim udělat několik věcí než budu moct pomáhat vojensky, protože zatim mě stále farmí jeden hráč z aliance L_O_T_R - pomalu se ale připravuju na tvorbu obranný armády, která mě pak už před ním snad ochrání a budu moct konečně stavět pořádnou armádu.
Návrat nahoru Goto down
Plotas

Plotas


Poeet p?íspivku : 68
Localisation : Praha
Registration date : 04. 07. 07

Pomoc spojencům - OSEL Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc spojencům - OSEL   Pomoc spojencům - OSEL EmptyFri Jul 20, 2007 9:01 pm

Koukal jsem na to, zas tak hrozná armáda to neni, chce si na tobě jenom nafarmit, jestli chceš tak ti pošlu 100 falalnx, nebo jestli to zvládneš sám?
Návrat nahoru Goto down
Sukuth




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 14. 07. 07

Pomoc spojencům - OSEL Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc spojencům - OSEL   Pomoc spojencům - OSEL EmptySat Jul 21, 2007 1:15 pm

Díky za nabídku Smile uvidim jak moc se bude cukat až tu army postavim, takže zatim vpohodě a kdyžtak houknu Wink
Návrat nahoru Goto down
Plotas

Plotas


Poeet p?íspivku : 68
Localisation : Praha
Registration date : 04. 07. 07

Pomoc spojencům - OSEL Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc spojencům - OSEL   Pomoc spojencům - OSEL EmptySun Jul 22, 2007 1:16 pm

Zdrawim, chci se zeptat, jak to dopadlo, víte to někdo?
Návrat nahoru Goto down
bobisud

bobisud


Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 05. 07. 07

Pomoc spojencům - OSEL Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc spojencům - OSEL   Pomoc spojencům - OSEL EmptySun Jul 22, 2007 1:56 pm

Zatím to dopadlo tak, že podpor se sešlo tolik, že část jich musela být poslána obratem zpět (zejména jízda), současná produkce obilí ve vesnici je -4100 a v jednu chvíli byla až -6300.

Nicméně útočník dosud nezaútočil, ač jeho útoky probíhaly celý týden až 5x denně.
Pokud je někdo v dosahu obchodníků do 5ti hodin, prosím ještě o zaslání obilí, protože jeho spotřeba je značná. Cíl: JZD (-117|-161)

Tímto bych chtěl všem kteří se zůčastnili poděkovat za vynikající oragnizaci a pomoc spojencům, pokud neproběhne útok do večera budou podpory postupně odesílány zpět. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Plotas

Plotas


Poeet p?íspivku : 68
Localisation : Praha
Registration date : 04. 07. 07

Pomoc spojencům - OSEL Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc spojencům - OSEL   Pomoc spojencům - OSEL EmptySun Jul 22, 2007 2:05 pm

HEHE, tak to dopadlo pěkně, doufám, že na něj zaútočí Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pomoc spojencům - OSEL Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc spojencům - OSEL   Pomoc spojencům - OSEL Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pomoc spojencům - OSEL
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prosim pomoc.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: O alianci Devil Team :: Války a útoky-
Přejdi na: