Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Prosim pomoc.

Goto down 
+6
tomario1
rootwalla1
spettro
Brychtic
Plotas
Teddy
10 posters
AutorZpráva
Teddy

Teddy


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptyThu Jul 19, 2007 10:21 am

Caute uz zase na mne v noci zautocil Bejdis Z NWA. Vymlatil mi zase celou armadu a paradne se nakrmil. Nemohl by na nej nekdo poslat katapulty???
Návrat nahoru Goto down
Teddy

Teddy


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Dojeb   Prosim pomoc. EmptyThu Jul 19, 2007 11:48 am

Takze jsem prave zjistil ze Bejdis presel do S.S.Z ktera je v celkovem zebricku 17 takze jsem asi v p*ci. No uvidim jak casto bude ke mne jezdit.
Návrat nahoru Goto down
Plotas

Plotas


Poeet p?íspivku : 68
Localisation : Praha
Registration date : 04. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptyThu Jul 19, 2007 7:09 pm

No nejde, aby tě olupoval, to by ses potom vůbec nerozvíjel a pro alianci by si byl bezvýznamnej, takže to musíme nějak vyřešit. Suspect
Návrat nahoru Goto down
Brychtic




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 16. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptyThu Jul 19, 2007 8:14 pm

to musíme ale jak Idea (alianční válkou.no kdyby s námi šli i spojenci a požádali by jsme o pomoc nějakou velkou alianci? confused confused
Návrat nahoru Goto down
http://brychtic.webgarden.cz
Teddy

Teddy


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Opet   Prosim pomoc. EmptyThu Jul 19, 2007 8:30 pm

No tak uz byl u mne zase. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Plotas

Plotas


Poeet p?íspivku : 68
Localisation : Praha
Registration date : 04. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptyThu Jul 19, 2007 9:40 pm

Omg, jakou válku, co to kecáte, on neni zas tak super mega vyspělej, stačí abychom k Teddymu poslali nějakou podporu a on už se tam potom neukáže(aspoň na nějakou dobu)
Teddy musíš sem zkopírovat nějakej report, když na tebe útočil, abychom věděli, jako má army Wink
Návrat nahoru Goto down
Teddy

Teddy


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: fj   Prosim pomoc. EmptyThu Jul 19, 2007 11:18 pm

Naposledy mel 291 theutates blesku. Ale on to strida. Az prijede priśte tak tu skopnu.
Návrat nahoru Goto down
Plotas

Plotas


Poeet p?íspivku : 68
Localisation : Praha
Registration date : 04. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptyThu Jul 19, 2007 11:28 pm

No, ale zatim se tu nikdo další nehlásí, moc to lidi nečtou Sad
Návrat nahoru Goto down
spettro




Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 09. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptyFri Jul 20, 2007 5:54 pm

Ale čtou, jenom mám teď obranné jednotky u BlackKnife a musím je tam nechat než na něho zaútočí aby to mělo smysl, pak hned pomuzů..
Návrat nahoru Goto down
Plotas

Plotas


Poeet p?íspivku : 68
Localisation : Praha
Registration date : 04. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptyFri Jul 20, 2007 7:23 pm

Ok, tak já můžu poslat 100 falalnx, ale když tam budou sami, tak sou na nic, kdo další? Shocked
Návrat nahoru Goto down
rootwalla1




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 18. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptyFri Jul 20, 2007 8:24 pm

No já mám taky jednotky pryč, zkusila bych něco postavit, ale potrvá mi to. Sad Dala bych dohromady tak 80 oštěpařů a 80 rytířů.
Návrat nahoru Goto down
tomario1




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 04. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptySun Jul 22, 2007 9:42 am

no na me ted utoci hellmyska a spehujou me lidi z ali C*M*H*
Návrat nahoru Goto down
Plotas

Plotas


Poeet p?íspivku : 68
Localisation : Praha
Registration date : 04. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptySun Jul 22, 2007 1:14 pm

No a jak moc to je zlý? Shocked
Návrat nahoru Goto down
Teddy

Teddy


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: opet   Prosim pomoc. EmptyTue Jul 24, 2007 10:14 am

Takze uz byl opet u mne. Mel 289 Theutates Blesk a 193 Heudan. A ja jsem opet bej jednotek. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Plotas

Plotas


Poeet p?íspivku : 68
Localisation : Praha
Registration date : 04. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptyTue Jul 24, 2007 11:40 am

No já můžu podporu poslat hned, tak mi řkeni kam, ale, jestli tam budu sám, tak to je na nic, sakra, kdo další? No
Návrat nahoru Goto down
Lord Darion

Lord Darion


Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 12. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptyTue Jul 24, 2007 1:41 pm

Ja bych mohl poslat tak 150 pěšáků (100 legionářů a 50 pretoriánů) jenže ty jsou proti jízdě účinní asi jako batolata. No
Návrat nahoru Goto down
BlackKnife
Moderator
Moderator
BlackKnife


Poeet p?íspivku : 92
Registration date : 05. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptyTue Jul 24, 2007 2:46 pm

chce to oštěpyy ale ta má rozmlácená stovka taky moc nezmůže.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tupesy.eu
sarquerr




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 12. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptyTue Jul 24, 2007 2:55 pm

Shovávjete si tu rmádu na noc pryč. Pošlete ji tak, aby byla zpátky, až budete online. Armáda je cenější než pár suroviny....
Návrat nahoru Goto down
Plotas

Plotas


Poeet p?íspivku : 68
Localisation : Praha
Registration date : 04. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptyTue Jul 24, 2007 5:36 pm

No Darione, 100 legionářů se bude určitě hodit, já pošlu, tak max.: 200 falalnx a kdyby, tak eště mám na zbyt druidy, ale ty asi nejsou potřeba. scratch
Návrat nahoru Goto down
Teddy

Teddy


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: podekovani   Prosim pomoc. EmptyTue Jul 24, 2007 5:58 pm

Diky ze to tady sem mnou resite. Pokud se nekdo rozhodne mne podporit tak obili produkuji dostatek pripadne bych prikoupil ale myslim ze neni treba. Akodar nerucim za to ze vam ty vojaky nezabije tak jako vzdycky to udela mi. ja si je ted posilam na podporu do moji druhe vesnice. Jinak predem diky
Návrat nahoru Goto down
Lord Darion

Lord Darion


Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 12. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptyTue Jul 24, 2007 6:15 pm

ok. je treba setrochu dohodnout a poslat to tak aby k Teddymu dorazili zhruba soucasne. Samy toho moc nezmuzou
Návrat nahoru Goto down
Teddy

Teddy


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Asi konec   Prosim pomoc. EmptyWed Jul 25, 2007 10:27 am

Takze Bejdis byl pres noc u mne 4 ktrat. Byl tam plus minus v trech hodinovych intervalech. On si klidne privstane i ve tri rano. Jednou v nove vesnici kde jsem mel schovane vojaky a tri krat v te stare takze mne poradne ocesal. No ja to vidim tak ze pokud na neho neposlete katapulty tak to s tou podporou to asi nema cenu. On ma 300 Falanx, 250 Sermiru, 285 Theutates Blesk, 200 Heudan. Toto ma urcite a jeste hrdinu ktery neni slaby.
Takze ja to vidim hodne blede. Crying or Very sad pale Crying or Very sad pale Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Teddy

Teddy


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Pomoc   Prosim pomoc. EmptyWed Jul 25, 2007 10:47 am

Jo a nemohli bysme pozadat o pomoc alianci -=S=- ??? Mame s nima spojenectvi a kolem Bejdise maji 8 vesnic. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Plotas

Plotas


Poeet p?íspivku : 68
Localisation : Praha
Registration date : 04. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptyWed Jul 25, 2007 12:11 pm

Takže, on nemá zrovna slabou ali, ne?!
Stačí k tobě normálně poslat podporu a on tě potom nechá, já to řikám furt, ale zřejmě jsem tady asi jedinej(spolu s Lorde Darionem), kdo by jí tam chtěl poslat. Sad
Návrat nahoru Goto down
Teddy

Teddy


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptyWed Jul 25, 2007 2:33 pm

Plotas napsal:
Takže, on nemá zrovna slabou ali, ne?!
Stačí k tobě normálně poslat podporu a on tě potom nechá, já to řikám furt, ale zřejmě jsem tady asi jedinej(spolu s Lorde Darionem), kdo by jí tam chtěl poslat. Sad

Jo jo to vidim. No tak podporu bych uzivil ale chtelo by to vice lidi. Prosim pomozte Neutral
Návrat nahoru Goto down
BlackKnife
Moderator
Moderator
BlackKnife


Poeet p?íspivku : 92
Registration date : 05. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptyWed Jul 25, 2007 2:56 pm

Jstli bys chtěl tak bych mohl mít v pátek tak 100 oštěpů a 100 rytířů.

Mám začat stavět???
Návrat nahoru Goto down
http://www.tupesy.eu
Teddy

Teddy


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptyWed Jul 25, 2007 7:10 pm

BlackKnife napsal:
Jstli bys chtěl tak bych mohl mít v pátek tak 100 oštěpů a 100 rytířů.

Mám začat stavět???

To by bylo super. Jestli chces nejake suroviny tak bych poslal nejaky ten zbytek co mi ten debil neukradl. A kdyby se jeste nekdo pripojil tak by to bylo perfekrni.
Návrat nahoru Goto down
BlackKnife
Moderator
Moderator
BlackKnife


Poeet p?íspivku : 92
Registration date : 05. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptyWed Jul 25, 2007 7:44 pm

suroviny nepotřebuju ale 28.7 jedu přič tak doufám že to stihnu doufám že uživýš 300/400 obilý za hod.
100 Rytířů a 150 oštěpů +Domluvím se z Sarquer a ten pošle tak 300 Falanx
Bude to stačit???
jinak kolik těžíš???
Návrat nahoru Goto down
http://www.tupesy.eu
Teddy

Teddy


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptyWed Jul 25, 2007 8:41 pm

BlackKnife napsal:
suroviny nepotřebuju ale 28.7 jedu přič tak doufám že to stihnu doufám že uživýš 300/400 obilý za hod.
100 Rytířů a 150 oštěpů +Domluvím se z Sarquer a ten pošle tak 300 Falanx
Bude to stačit???
jinak kolik těžíš???

Jo uzivim to v pohode. Zak to pak posli.
Návrat nahoru Goto down
Plotas

Plotas


Poeet p?íspivku : 68
Localisation : Praha
Registration date : 04. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptyWed Jul 25, 2007 9:09 pm

A co já teda? Můžu to poslat taky?
Návrat nahoru Goto down
Teddy

Teddy


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptyWed Jul 25, 2007 10:18 pm

Plotas napsal:
A co já teda? Můžu to poslat taky?

Jojo budu jedine rad.
Návrat nahoru Goto down
BlackKnife
Moderator
Moderator
BlackKnife


Poeet p?íspivku : 92
Registration date : 05. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptyWed Jul 25, 2007 10:34 pm

Pošlem to v pátek já ještě dokoupím Teuthony Jezdce.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tupesy.eu
Teddy

Teddy


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptyThu Jul 26, 2007 10:15 am

BlackKnife napsal:
Pošlem to v pátek já ještě dokoupím Teuthony Jezdce.

Ok. Tak ja se jeste pokusim postavit nejakou zed at to trosku pomuze.
Návrat nahoru Goto down
BlackKnife
Moderator
Moderator
BlackKnife


Poeet p?íspivku : 92
Registration date : 05. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptyThu Jul 26, 2007 7:20 pm

Takže posílejte armády ať jsou tam do ráno já již posílám a domluvím ještě trochu falanxů Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru Goto down
http://www.tupesy.eu
Plotas

Plotas


Poeet p?íspivku : 68
Localisation : Praha
Registration date : 04. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptyThu Jul 26, 2007 7:36 pm

Už jsem je vyslal, ale dorazej až k poledni.
Návrat nahoru Goto down
Teddy

Teddy


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Podekovani   Prosim pomoc. EmptyThu Jul 26, 2007 10:05 pm

Predem dekuji vsem co mne podpori.
Návrat nahoru Goto down
pitrix




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 04. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptyMon Jul 30, 2007 8:45 pm

Vsechny zdarvim na me porad utočí kroovill a Hittikoviste a hadzis a utocej s 1000 bojovnikama
Návrat nahoru Goto down
rootwalla1




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 18. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. EmptyMon Aug 06, 2007 1:29 pm

pitrix napsal:
Vsechny zdarvim na me porad utočí kroovill a Hittikoviste a hadzis a utocej s 1000 bojovnikama

Mám 300 oštěpařů, ale Ti samotní stačit nebudou. Sežeň další a řekni v kolik mají dorazit a já je vyšlu. Wink
Návrat nahoru Goto down
Teddy

Teddy


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Muj konec   Prosim pomoc. EmptyTue Aug 07, 2007 8:42 am

Ahoj vsem prave jsem zjistil ze mne v noci napadli i s katapultama takze jsem pekne v prd.... . Byl to hrac "honor". S jakou armadou prijel se muzute podivat v utocich na alianci. A predtim mne jeste napadl hrac "LukasCZ". No ja to vidim nasledovne pokud nikdo z aliance neni schopen jim to vratit stejnou silou vcetne katapultu tak asi koncim protoze to jinak nejsem shopen dat dohromady a podpora mi nepomuze. S obilim jsem v minusu takze bohuzel nic neuzivim. Doufam ze se nekdo najde a poradne jim to vrati.
Návrat nahoru Goto down
Teddy

Teddy


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 07. 07

Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Definitivni konec   Prosim pomoc. EmptyThu Aug 09, 2007 8:55 am

Takze lidicky bylo to tady fajn nicmene jsem se dockal castych navstev s katapulty takze moje vesnice je na tom spatne a asi uz to dal nema cenu.
Takze se asi brzy rozloucim. Mejte se
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prosim pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc.   Prosim pomoc. Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Prosim pomoc.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: O alianci Devil Team :: Války a útoky-
Přejdi na: