Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Cervis zase prudí

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
BlackKnife
Moderator
Moderator
BlackKnife


Poeet p?íspivku : 92
Registration date : 05. 07. 07

Cervis zase prudí Empty
PříspěvekPředmět: Cervis zase prudí   Cervis zase prudí EmptyWed Jul 18, 2007 3:00 pm

C
Cervis se zase probudil a dost nechutně mě porazil armádu. scratch
Cervis zase prudí Bez%20n%E1zvu_60
Takže pokud máte nějakou armádu a nudí se možete posílat těžím 1000 obilí cyclops
Návrat nahoru Goto down
http://www.tupesy.eu
BlackKnife
Moderator
Moderator
BlackKnife


Poeet p?íspivku : 92
Registration date : 05. 07. 07

Cervis zase prudí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cervis zase prudí   Cervis zase prudí EmptyWed Jul 18, 2007 6:12 pm

No tak pokud nechcete tak neposílejte už stavím druhou army ale možete přispět Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.tupesy.eu
spettro




Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 09. 07. 07

Cervis zase prudí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cervis zase prudí   Cervis zase prudí EmptyWed Jul 18, 2007 10:01 pm

Mno já ti můžu poslat 600 pretů a 350 legionářů, ale jelikož tam jsou samí koňáci, tak si sežeň ještě oštěpaře Wink a písni mi dopis až budeš chtít tu podporu...
Návrat nahoru Goto down
Plotas

Plotas


Poeet p?íspivku : 68
Localisation : Praha
Registration date : 04. 07. 07

Cervis zase prudí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cervis zase prudí   Cervis zase prudí EmptyWed Jul 18, 2007 10:12 pm

No já si teď dostavěl 100 haeduanů, ale měl jsem s nima jný plány, tak nvm Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
rootwalla1




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 18. 07. 07

Cervis zase prudí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cervis zase prudí   Cervis zase prudí EmptyWed Jul 18, 2007 11:07 pm

BlackKnife napsal:
No tak pokud nechcete tak neposílejte už stavím druhou army ale možete přispět Laughing
Můžu Ti poslat 400 oštěpařů, tak si napiš jestli je chceš a jestli je neuživíš tak Ti pošlu i obilí. Wink
Návrat nahoru Goto down
Plotas

Plotas


Poeet p?íspivku : 68
Localisation : Praha
Registration date : 04. 07. 07

Cervis zase prudí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cervis zase prudí   Cervis zase prudí EmptyThu Jul 19, 2007 12:50 am

Ten cervis je ale svině, ještě ke všemu útočí v 11 večer, myslim, že to bude chtít zformovat novou armádu na podporu pro BlackKnifa, mohl bych eventuálně poslat nějaký falanxe, co vy? Neutral
Návrat nahoru Goto down
zdenny

zdenny


Poeet p?íspivku : 4
Age : 49
Localisation : Ostrava
Registration date : 19. 07. 07

Cervis zase prudí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cervis zase prudí   Cervis zase prudí EmptyThu Jul 19, 2007 8:19 am

[b]
Včera večer, když jsem byl v práci, na mě taky zaútočil. Už asi měsíc se mi nic podobného nestalo. Tímto apeluji na lidi z aliance (alespoň ty, kteří s ním také mají svou zkušenost), abychom do jedné vesnice koncentrovali co největší podporu. Je mi jedno kam, pošlu to kdekoliv i s obilím. Je třeba, aby ten rozmazlený hajzlík pomalu narazil. Když se bude jednat o obranný boj, myslím, že nemusíme mít strach z válečného konfliktu s velmi silnou aliancí. Opravdu mě hodně naštval, takže buď tady ve fóru anebo stačí mi napsat dopis, pošlu to komukoli. Důležité ale je, aby ta podpora byla opravdu masivní a aby se nikdo nebál, že přijde o desítky (možná stovky) vojáků. A klidně tam tu podporu nechám i týden. Je mi to jedno, hodně pěním a záleží mi na tom, aby si chlapeček konečně rozmyslel. na koho se útočí a na koho ne!!!
Návrat nahoru Goto down
zdenny

zdenny


Poeet p?íspivku : 4
Age : 49
Localisation : Ostrava
Registration date : 19. 07. 07

Cervis zase prudí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cervis zase prudí   Cervis zase prudí EmptyThu Jul 19, 2007 9:46 am

zdenny napsal:
[b]
Včera večer, když jsem byl v práci, na mě taky zaútočil. Už asi měsíc se mi nic podobného nestalo. Tímto apeluji na lidi z aliance (alespoň ty, kteří s ním také mají svou zkušenost), abychom do jedné vesnice koncentrovali co největší podporu. Je mi jedno kam, pošlu to kdekoliv i s obilím. Je třeba, aby ten rozmazlený hajzlík pomalu narazil. Když se bude jednat o obranný boj, myslím, že nemusíme mít strach z válečného konfliktu s velmi silnou aliancí. Opravdu mě hodně naštval, takže buď tady ve fóru anebo stačí mi napsat dopis, pošlu to komukoli. Důležité ale je, aby ta podpora byla opravdu masivní a aby se nikdo nebál, že přijde o desítky (možná stovky) vojáků. A klidně tam tu podporu nechám i týden. Je mi to jedno, hodně pěním a záleží mi na tom, aby si chlapeček konečně rozmyslel. na koho se útočí a na koho ne!!!
http://s4.travian.cz/berichte.php?id=12315811 a to jsem měl hrdinu s 240 rytíři na výletě
Návrat nahoru Goto down
Plotas

Plotas


Poeet p?íspivku : 68
Localisation : Praha
Registration date : 04. 07. 07

Cervis zase prudí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cervis zase prudí   Cervis zase prudí EmptyThu Jul 19, 2007 11:18 am

Je to ***** a bude chtít hlavně obranu proti jízdě, takže se budou hodit oštěpaři, haeduani a EC, kdo můžete řekněte.

Edit Templer: "To sprosté slovo sis mohl odpustit Plotasi, já vím, že Cervis neni oblíbený, ale pravidla jsou pravidla. Přístě mažu."
Návrat nahoru Goto down
zdenny

zdenny


Poeet p?íspivku : 4
Age : 49
Localisation : Ostrava
Registration date : 19. 07. 07

Cervis zase prudí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cervis zase prudí   Cervis zase prudí EmptyThu Jul 19, 2007 11:47 am

Měl jsem 220 oštěpařů, teď (s tím, co vyrábím) budu mít 100. Budu přidělávat další. A mám 226 rytířů. Je ale třeba opravdu zkonsolidovat obranu.
Návrat nahoru Goto down
BlackKnife
Moderator
Moderator
BlackKnife


Poeet p?íspivku : 92
Registration date : 05. 07. 07

Cervis zase prudí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cervis zase prudí   Cervis zase prudí EmptyFri Jul 20, 2007 10:56 am

uff tak takovou pomoc sem ani nečekal Shocked
Těžím necelý tisíc do mínusu a to sem těžil tisíc do plusu Idea
No ale zatím sou sklady plné takže všem díky flower
Návrat nahoru Goto down
http://www.tupesy.eu
Plotas

Plotas


Poeet p?íspivku : 68
Localisation : Praha
Registration date : 04. 07. 07

Cervis zase prudí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cervis zase prudí   Cervis zase prudí EmptyFri Jul 20, 2007 12:03 pm

Takže podpory už máš dost?
Návrat nahoru Goto down
BlackKnife
Moderator
Moderator
BlackKnife


Poeet p?íspivku : 92
Registration date : 05. 07. 07

Cervis zase prudí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cervis zase prudí   Cervis zase prudí EmptySun Jul 22, 2007 2:41 pm

Podpory je dost ale cervis je strašně opatrný.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tupesy.eu
BlackKnife
Moderator
Moderator
BlackKnife


Poeet p?íspivku : 92
Registration date : 05. 07. 07

Cervis zase prudí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cervis zase prudí   Cervis zase prudí EmptyWed Jul 25, 2007 5:19 pm

Takže v době když tu nebudu (28.7 až 5.8.) budu zbrojit a na zlepšení vojsk budu dávat astronomické částky. Cool
A vaše drahocené jednotky budu velmi pomaličku posílat zpět takže velice díky za vše.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tupesy.eu
Sponsored content





Cervis zase prudí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cervis zase prudí   Cervis zase prudí Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cervis zase prudí
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: O alianci Devil Team :: Války a útoky-
Přejdi na: