Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Farma

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Sukuth




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 14. 07. 07

Farma Empty
PříspěvekPředmět: Farma   Farma EmptySun Jul 15, 2007 4:21 pm

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli se dá něco dělat s hráčem "DarkAnegl" z aliance L_O_T_R - dělá si ze mě totiž už docela dlouho farmu, na dřívější snahy, kdy jsem se s ním chtěl domluvit nereagoval moc přívětivě, tak by mě zajímalo, jestli mu mám napsat teď, když jsem s váma, jestli toho třeba nenechá, nebo jak se mám zachovat. Bohužel kvůli němu nestavim army protože je to zbytečný, takže zatim jen vyčkávám a rozvíjim hospodářství. Díky za odpověď. Smile
Návrat nahoru Goto down
Teddy

Teddy


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 07. 07

Farma Empty
PříspěvekPředmět: Re: Farma   Farma EmptySun Jul 15, 2007 4:40 pm

Sukuth napsal:
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli se dá něco dělat s hráčem "DarkAnegl" z aliance L_O_T_R - dělá si ze mě totiž už docela dlouho farmu, na dřívější snahy, kdy jsem se s ním chtěl domluvit nereagoval moc přívětivě, tak by mě zajímalo, jestli mu mám napsat teď, když jsem s váma, jestli toho třeba nenechá, nebo jak se mám zachovat. Bohužel kvůli němu nestavim army protože je to zbytečný, takže zatim jen vyčkávám a rozvíjim hospodářství. Díky za odpověď. Smile

Jo jo skus mu ted napsatat toho necha ze ho jinak napadneme. Pokud je ale v silnejsi alianci nez my tak bych to moc nedoporucil ale pokud je v nejake slabsi tak klidne. Taky jsem tim odradil jednoho hrace co ne mne porad urocil.
Návrat nahoru Goto down
Sukuth




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 14. 07. 07

Farma Empty
PříspěvekPředmět: Re: Farma   Farma EmptySun Jul 15, 2007 4:55 pm

No je to celkem silná aliance, takže útokem asi radši hrozit nebudu, ale pokusím se ho ukecat Wink
Návrat nahoru Goto down
Sukuth




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 14. 07. 07

Farma Empty
PříspěvekPředmět: Re: Farma   Farma EmptySun Jul 15, 2007 5:44 pm

Tak takhle vypadá jeho reakce:


Zdar, jo jo všiml jsem si...Něco s tím udělám...Na válku jsou ale moc daleko tak uvidím....
____________
Sukuth psal:

Ahoj.

Jen ti chci říct, že jsem vstoupil do aliance Devil, takže útoky, které na mě neustále vedeš, jsou teď útoky na tuto alianci.
Návrat nahoru Goto down
Sukuth




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 14. 07. 07

Farma Empty
PříspěvekPředmět: Re: Farma   Farma EmptySun Jul 15, 2007 5:52 pm

Tak mi přišla ještě jedna jeho zpráva, a vypadá přesně jak jsem čekal - je to nějakej arogantní blb, to jsem poznal už dřív když jsem si s ním psal.

DarkAnegl:
Mno kontaktuju toho vašeho šéfíka, a zeptám se zda-li jsi je obeznámil s tím, že se na tobě farmí, a vstupuješ do jejejich ali, jen z důvodu ochrany..
zeptám se ho co si myslí o válce, a jeslti kvůli tobě hodlá vstoupit do války s námi
a pak se uvidí ...
S pozdravem Dark
Návrat nahoru Goto down
Sukuth




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 14. 07. 07

Farma Empty
PříspěvekPředmět: Re: Farma   Farma EmptyThu Jul 26, 2007 1:49 pm

Tyjo fakt mi krade astronomický částky ten DarkAnegl z L_O_T_R teď mě obral o asi 23.000 surovin na jeden útok... mám 4 úkryty a stejně k ničemu... za chvíli začnu stavět army tak ho to snad zastaví, i když nevim nevim...
Návrat nahoru Goto down
Mr. Burčák




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 10. 07. 07

Farma Empty
PříspěvekPředmět: Re: Farma   Farma EmptyThu Jul 26, 2007 4:07 pm

doporučuji pokud možno vše prostavit a nenechávat ho odnášet takovýhle částky neustále. to bych taky chodil furt Wink
Návrat nahoru Goto down
Sukuth




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 14. 07. 07

Farma Empty
PříspěvekPředmět: Re: Farma   Farma EmptyFri Jul 27, 2007 12:53 pm

To se snažim, ale občas to bohužel vychytá v moment kdy zrovna mám hodně surovin Sad
Návrat nahoru Goto down
Sukuth




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 14. 07. 07

Farma Empty
PříspěvekPředmět: Re: Farma   Farma EmptyFri Jul 27, 2007 12:54 pm

To se snažim, ale občas to bohužel vychytá v moment kdy zrovna mám hodně surovin Sad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Farma Empty
PříspěvekPředmět: Re: Farma   Farma Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Farma
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: O alianci Devil Team :: Války a útoky-
Přejdi na: