Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Problem s Bejdis z NWA

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Teddy

Teddy


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 07. 07

Problem s Bejdis z NWA Empty
PříspěvekPředmět: Problem s Bejdis z NWA   Problem s Bejdis z NWA EmptyFri Jul 06, 2007 2:45 pm

Ahoj mam taky problem s jednim hracem. Je to Bejdis z NWA jsou sice na lepsim umisteni aliance ale mohl taky dostat co proto. porad na mne utoci a vubec se nemuzu rozvijet. Nemuzu stavet vojaky protoze mi je vzdy zabije. Chtelo by to na nej poslat katapulty aby se vspamatoval. Utoci cim dal casteji. Nebo ho nejdriv mam upozornit???
Návrat nahoru Goto down
Templer
Admin
Admin
Templer


Poeet p?íspivku : 72
Age : 31
Registration date : 04. 07. 07

Problem s Bejdis z NWA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s Bejdis z NWA   Problem s Bejdis z NWA EmptyFri Jul 06, 2007 11:03 pm

Napiš mu, já už takhle přemluvil dost lidí aby neútočili na ty co jsou pod mojí ochranou. Dokonce jsem přemluvil lidi aby mi platili daně a platí.
Návrat nahoru Goto down
http://www.templer.estranky.cz
subipa01

subipa01


Poeet p?íspivku : 26
Age : 33
Registration date : 05. 07. 07

Problem s Bejdis z NWA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s Bejdis z NWA   Problem s Bejdis z NWA EmptySat Jul 07, 2007 8:10 pm

no .Templer. hele ja jsem zkusil přemluvit BrutalnyKnedlyk aby přestal utočit na babulu a on mi napsal že na něho přestane utočit 2 dny a když někdo zautoči na něho půjde hned po mě
Návrat nahoru Goto down
http://www.subipa.webovastranka.cz
Templer
Admin
Admin
Templer


Poeet p?íspivku : 72
Age : 31
Registration date : 04. 07. 07

Problem s Bejdis z NWA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s Bejdis z NWA   Problem s Bejdis z NWA EmptyMon Jul 09, 2007 7:28 pm

Very Happy to je vypatlanec.
Návrat nahoru Goto down
http://www.templer.estranky.cz
Nefrit de Vix

Nefrit de Vix


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 08. 07. 07

Problem s Bejdis z NWA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s Bejdis z NWA   Problem s Bejdis z NWA EmptyMon Jul 09, 2007 8:40 pm

Teddy napsal:
Ahoj mam taky problem s jednim hracem. Je to Bejdis z NWA jsou sice na lepsim umisteni aliance ale mohl taky dostat co proto. porad na mne utoci a vubec se nemuzu rozvijet. Nemuzu stavet vojaky protoze mi je vzdy zabije. Chtelo by to na nej poslat katapulty aby se vspamatoval. Utoci cim dal casteji. Nebo ho nejdriv mam upozornit???

nejlepší je si armádu u někoho schovat do té doby než nazbrojíš víc...
Návrat nahoru Goto down
Teddy

Teddy


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 06. 07. 07

Problem s Bejdis z NWA Empty
PříspěvekPředmět: Manticjota   Problem s Bejdis z NWA EmptyTue Jul 10, 2007 11:38 pm

Ted mam zase problem s hracem Mantichora je taky z NWA. Prijel ke mne s 550 palkari a hrdinou. Doufam jen ze to byl jenom ojedineli utok.
Jinak nevim nevim. Jinak Bejdis u ke mne nejezdi (zatim).
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Problem s Bejdis z NWA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s Bejdis z NWA   Problem s Bejdis z NWA Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Problem s Bejdis z NWA
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: O alianci Devil Team :: Války a útoky-
Přejdi na: