Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Problémy s hyenou

Goto down 
+3
bobisud
Plotas
balla
7 posters
AutorZpráva
balla

balla


Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 06. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyFri Jul 06, 2007 10:53 am

Nazdar, mám problémy s Hyena z Údoli zkázy, občas na mne nalítne, vymlátí mou army, kterou jsem zatím stihl postavit a krade suroviny. Nedá se proti tomu moc bránit, jelikož je hned vedle mne a tak o útoku kolikrát ani nevím. Kdyby s tím někdo mohl někdo něco udělat, bylbych vděčný.
Návrat nahoru Goto down
Plotas

Plotas


Poeet p?íspivku : 68
Localisation : Praha
Registration date : 04. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyFri Jul 06, 2007 1:12 pm

Jo, rád pomůžu, ale teď mám svojí podporu u BlackKnifa a momentálně nemám prostředky na to, stavět další, takže bych se potřeboval zeptat BlackKnifa, jestli jí ještě potřebuje.
Tohle, ale většinou řídí Nefrit a ta je teď fuč, tak asi budeš muset stejně počkat až se vrátí Neutral
Návrat nahoru Goto down
bobisud

bobisud


Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 05. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyFri Jul 06, 2007 2:13 pm

balla napsal:
Nazdar, mám problémy s Hyena z Údoli zkázy, občas na mne nalítne, vymlátí mou army, kterou jsem zatím stihl postavit a krade suroviny. Nedá se proti tomu moc bránit, jelikož je hned vedle mne a tak o útoku kolikrát ani nevím. Kdyby s tím někdo mohl někdo něco udělat, bylbych vděčný.
jak máš velkou sýpku a produkci obilí, večer bych ti mohl poslat tak 200 oštěpů a 100 rytířů?
Návrat nahoru Goto down
balla

balla


Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 06. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyFri Jul 06, 2007 2:21 pm

bobisud napsal:
balla napsal:
Nazdar, mám problémy s Hyena z Údoli zkázy, občas na mne nalítne, vymlátí mou army, kterou jsem zatím stihl postavit a krade suroviny. Nedá se proti tomu moc bránit, jelikož je hned vedle mne a tak o útoku kolikrát ani nevím. Kdyby s tím někdo mohl někdo něco udělat, bylbych vděčný.
jak máš velkou sýpku a produkci obilí, večer bych ti mohl poslat tak 200 oštěpů a 100 rytířů?

Současná produkce je 606
Návrat nahoru Goto down
Plotas

Plotas


Poeet p?íspivku : 68
Localisation : Praha
Registration date : 04. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyFri Jul 06, 2007 2:59 pm

Nevim, ale co sem koukal na ty útoky, tak 200 oštěpů a 100 rytířů stačit nebude.
Mohl bych poslat 50 druidů. Ta produkce je pohodová, ale zajímal by mě stav obrany. Když už BlackKnife nebude potřebovat ty falanxy, tak je taky pošlu.
Návrat nahoru Goto down
bobisud

bobisud


Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 05. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyFri Jul 06, 2007 3:06 pm

samozřejmě že předpokládám že tam nebudu na podpoře sám Idea
Návrat nahoru Goto down
balla

balla


Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 06. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyFri Jul 06, 2007 3:28 pm

Já se opět pokusim postavit nějaký druidy a případně ještě rozšířit obranu.
Návrat nahoru Goto down
Plotas

Plotas


Poeet p?íspivku : 68
Localisation : Praha
Registration date : 04. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyFri Jul 06, 2007 4:17 pm

Jasně, že tam nebudeš sám, BlackKnife už tu podporu nepotřebuje, takže tam můžu poslat 100 falanxů a 50 druidůWink
Řekněte kdy a kam. sunny
Návrat nahoru Goto down
balla

balla


Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 06. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyFri Jul 06, 2007 5:10 pm

Vesnice: Balla (-40|40)
Díky všem, co se rozhodnou pomoci
Návrat nahoru Goto down
Plotas

Plotas


Poeet p?íspivku : 68
Localisation : Praha
Registration date : 04. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyFri Jul 06, 2007 5:28 pm

To jo, ale chce to abychom se dohodli na nějakym čase, protože jestli na tebe útočí pravidelně, tak by nám ty podpory mohl rozbít, takže to tam musíme poslat jednotněWink
Návrat nahoru Goto down
balla

balla


Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 06. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyFri Jul 06, 2007 6:24 pm

Údoli zkázy zaútočil na Vesnice: Balla 04.07.07 17:20
Údoli zkázy zaútočil na Vesnice: Balla 29.06.07 18:45
Údoli zkázy zaútočil na Vesnice: Balla 24.06.07 05:33
Údoli zkázy zaútočil na Vesnice: Balla 23.06.07 07:54

Vypadá to že neútočí pravidelně, ale spíš když nemá suroviny.
Návrat nahoru Goto down
bobisud

bobisud


Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 05. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyFri Jul 06, 2007 6:49 pm

Podpora na cestě, na místě v 21:23:07 hod.

300 oštěpařů, 200 rytířů a hrdina Shocked
Návrat nahoru Goto down
balla

balla


Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 06. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyFri Jul 06, 2007 7:02 pm

bobisud napsal:
Podpora na cestě, na místě v 21:23:07 hod.

300 oštěpařů, 200 rytířů a hrdina Shocked

Díky moc.
Návrat nahoru Goto down
Plotas

Plotas


Poeet p?íspivku : 68
Localisation : Praha
Registration date : 04. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyFri Jul 06, 2007 7:44 pm

Takže mě ta podpora od BlackKnifa mi přijde až zejtra ráno, ale ty drudiy budu moct poslat v 20:30 a došli by k tobě za 8 hodin.
Můžu teda?
Návrat nahoru Goto down
balla

balla


Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 06. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyFri Jul 06, 2007 7:51 pm

Plotas napsal:
Takže mě ta podpora od BlackKnifa mi přijde až zejtra ráno, ale ty drudiy budu moct poslat v 20:30 a došli by k tobě za 8 hodin.
Můžu teda?

Pokud je můžeš postrádat, tak je uvítám.
Návrat nahoru Goto down
Plotas

Plotas


Poeet p?íspivku : 68
Localisation : Praha
Registration date : 04. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyFri Jul 06, 2007 7:53 pm

Ok, v půl devátý je pošlu, mě se ještě dodělávaj albino
Návrat nahoru Goto down
Plotas

Plotas


Poeet p?íspivku : 68
Localisation : Praha
Registration date : 04. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyFri Jul 06, 2007 7:58 pm

Jo myslim, že by si měl asi rozšířit obilný pole nebo tak, kdyby si měl problémy s obilým a byl nějak výrazně v mínusu, tak napiš, já ho mám dost geek
Návrat nahoru Goto down
balla

balla


Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 06. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyFri Jul 06, 2007 8:20 pm

Jj, taky jsem na to myslel.....
Návrat nahoru Goto down
balla

balla


Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 06. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyFri Jul 06, 2007 10:38 pm

Tak pálkaři a rytíři dorazili, díky moc, ale mám nový problém, mám moc velkou populaci a tím i spotřebu obilí, chtěl bych tady co nejrychleji rozšířit obilná pole, jelikož mám ale málo surovin a já to chci udělat co nejdříve, chtěl bych vás požádat o surovinovou pomoc, pokud máte nějaké suroviny přebytek a budete se chtít podělit, budu vám vděčný.
Návrat nahoru Goto down
Templer
Admin
Admin
Templer


Poeet p?íspivku : 72
Age : 31
Registration date : 04. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyFri Jul 06, 2007 10:43 pm

Mám to k tobě 12 hodin ale něco bych ti poslat mohl.
Návrat nahoru Goto down
http://www.templer.estranky.cz
Templer
Admin
Admin
Templer


Poeet p?íspivku : 72
Age : 31
Registration date : 04. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyFri Jul 06, 2007 10:52 pm

Tak posílám 750 hlíny.
Návrat nahoru Goto down
http://www.templer.estranky.cz
Nefrit de Vix

Nefrit de Vix


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 08. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyTue Jul 10, 2007 12:25 am

takže Ballovi by to chtělo poslat organizovanou podporu proti hyeně - zítra

z blízkého okolí se hlašte:
já můžu tak 150 falangů (jsou tam za 2h)
Návrat nahoru Goto down
BlackKnife
Moderator
Moderator
BlackKnife


Poeet p?íspivku : 92
Registration date : 05. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyTue Jul 10, 2007 12:08 pm

mě teď army vychcípala kvůli hladu ale co bych pro devil neudělal:
50 Oštěpů a 25 Paladinů je maximum.
Ale až tak za 24 hodin pig než se to vyrobí.
Mám to 5 hodinek od bally.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tupesy.eu
spettro




Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 09. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyTue Jul 10, 2007 1:52 pm

já teď můžu uvolnit 300 pretů a 140 legionářů.. cesta trva 9 hodin
Návrat nahoru Goto down
balla

balla


Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 06. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyWed Jul 11, 2007 12:45 am

Tak i s podporou co jsem od vás měl, jsem si vůbec neškrtal, navíc mi vymlátil veškerý obilný pole, nemohu nic stavět ani trénovat army.... Sad
Návrat nahoru Goto down
BlackKnife
Moderator
Moderator
BlackKnife


Poeet p?íspivku : 92
Registration date : 05. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyWed Jul 11, 2007 9:37 am

army netrénuj o to se postaráme mi (alspoň doufám) sav spíš ty obilnný pole a esi budeš chtět obilí tak řekni dneska zaberu oázu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tupesy.eu
Nefrit de Vix

Nefrit de Vix


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 08. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyWed Jul 11, 2007 10:01 am

Balla: to je teda síla, kolik bylo té podpory? proti takovým počtům prostě musíme shromáždit velké vojsko :-/
Návrat nahoru Goto down
BlackKnife
Moderator
Moderator
BlackKnife


Poeet p?íspivku : 92
Registration date : 05. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyWed Jul 11, 2007 11:26 am

Pálkaři to je božské vojsko těm se nemá cenu bránit ale když na ně zaůtočíme s jízdou tak nemají šanci proti jízdě nic nezmohou.

Akorát ta jeho aliance bom
Návrat nahoru Goto down
http://www.tupesy.eu
balla

balla


Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 06. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyWed Jul 11, 2007 4:13 pm

Útočník Hyena z Údoli zkázy
[Pálkař][Oštěpař][Sekerník][Zvěd][Rytíř][Teuton jezdec][Germánské beranidlo][Katapult][Kmenový vůdce][Osadník][Hrdina]
Jednotky - 1200 - 0 - 530 - 0 - 0 - 100 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1
Ztráty - 559 - 0 - 247 - 0 - 0 - 47 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0
Zajatci - 73 - 0 - 31 - 0 - 0 - 6 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0
Info Osvobodil jsi 110 vlastních jednotek
Kořist 5352 0 5656 0

Obránce Podpora
[Pálkař] [Oštěpař] [Sekerník] [Zvěd] [Rytíř] [Teuton jezdec] [Germánské beranidlo] [Katapult] [Kmenový vůdce] [Osadník] [Hrdina]
Jednotky 0 300 0 0 200 0 0 0 0 0 1
Ztráty 0 300 0 0 200 0 0 0 0 0 1

Obránce Balla z Vesnice: Balla
[Falanx] [Šermíř] [Slídič] [Theutates Blesk] [Druid jezdec] [Haeduan] [Dřevěné beranidlo] [Válečný katapult] [Náčelník] [Osadník]
Jednotky 0 0 1 0 56 0 0 0 0 0
Ztráty 0 0 1 0 56 0 0 0 0 0
Návrat nahoru Goto down
balla

balla


Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 06. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyWed Jul 11, 2007 4:15 pm

A pokud někdo může ať mi pošle nějaké obilí, ale lépe je mi dát vědět předem, abych to okamžitě mohl využít a aby mi to nezmizelo.....
Návrat nahoru Goto down
BlackKnife
Moderator
Moderator
BlackKnife


Poeet p?íspivku : 92
Registration date : 05. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyWed Jul 11, 2007 4:28 pm

Pěkně jte mu dali ale příště mě napište já sem o ničem ani nevěděl santa
Návrat nahoru Goto down
http://www.tupesy.eu
BlackKnife
Moderator
Moderator
BlackKnife


Poeet p?íspivku : 92
Registration date : 05. 07. 07

Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou EmptyWed Jul 11, 2007 4:49 pm

balla napsal:
A pokud někdo může ať mi pošle nějaké obilí, ale lépe je mi dát vědět předem, abych to okamžitě mohl využít a aby mi to nezmizelo.....

tak jelikož stavím pekárnu tak ti pošlu tisícovku.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tupesy.eu
Sponsored content





Problémy s hyenou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s hyenou   Problémy s hyenou Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Problémy s hyenou
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: O alianci Devil Team :: Války a útoky-
Přejdi na: